mulpo (2.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: footer
ml: അടിക്കുറിപ്പ്

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Help
ml: സഹായം
