mulpo (2.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: content
mr: मजकूर

en: right sidebar
mr: उजवा साइडबार

en: footer
mr: तळ

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Search
mr: शोध

en: Help
mr: मदत

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Tools
mr: साधने

en: Powered by Drupal
mr: 'द्रुपल'मध्ये बनवलेली साईट
