mulpo (2.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: left sidebar
nl: linker zijbalk

en: content
nl: inhoud

en: right sidebar
nl: rechter zijbalk

en: footer
nl: voet

en: Comments
nl: Reacties

en: Search
nl: Zoeken

en: header
nl: kop

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: edit block
nl: blok bewerken

en: edit the content of this block
nl: De inhoud van dit blok bewerken

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Powered by Drupal
nl: Gebouwd met Drupal

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Footer menu
nl: Footer-menu

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu
