mulpo (2.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Home
nn: Heim

en: left sidebar
nn: venstre sidestolpe

en: content
nn: innhald

en: right sidebar
nn: høgre sidestolpe

en: footer
nn: Botntekst

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Search
nn: Søk

en: header
nn: Topptekst

en: Help
nn: Hjelp
