mulpo (2.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: left sidebar
oc: barra d'esquèrra

en: content
oc: contengut

en: right sidebar
oc: barra de drecha

en: footer
oc: pè de pagina

en: Comments
oc: Comentaris

en: Search
oc: Recercar

en: header
oc: entèsta

en: Help
oc: Ajuda

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Tabs
oc: Onglets

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Powered by Drupal
oc: Propulsat per Drupal

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Footer menu
oc: Menú Pè de pagina
