mulpo (2.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: content
os: мидис

en: Comments
os: Комментари

en: Search
os: Агуырд

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
