mulpo (2.0.0-alpha1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Home
si: නිවස

en: left sidebar
si: වම් පැතිතීරුව

en: content
si: අන්තර්ගතය

en: right sidebar
si: දකුණු පැති තීරුව

en: Search
si: සොයන්න

en: Help
si: සහාය
