mulpo (2.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Home
sl: Domov

en: left sidebar
sl: levi stolpec

en: content
sl: vsebine

en: right sidebar
sl: desni stolpec

en: footer
sl: noga

en: Comments
sl: Komentarji

en: Search
sl: Išči

en: header
sl: glava

en: Help
sl: Pomoč

en: Page title
sl: Naslov strani
