mulpo (2.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: left sidebar
sq: shtylla e majtë

en: content
sq: përmbajtja

en: right sidebar
sq: shtylla e djathtë

en: footer
sq: fundi

en: Comments
sq: Komente

en: Search
sq: Kërko

en: header
sq: kreu

en: Help
sq: Ndihmë

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Powered by Drupal
sq: Fuqizuar nga Drupal
