mulpo (2.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: content
ug: مەزمۇن

en: footer
ug: بەت ئاسىتى

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: header
ug: باش

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Powered by Drupal
ug: سۇپىسىدىن پايدىلنىپ قۇرۇلدى Drupal
