mulpo (2.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: left sidebar
vi: cột trái

en: content
vi: nội dung

en: right sidebar
vi: cột phải

en: Comments
vi: Bình luận

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Tools
vi: Các công cụ

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Powered by Drupal
vi: Sử dụng Drupal

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang
