Multi-domain login (1.0.6) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Message
id: Pesan

en: Save
id: Simpan

en: Other
id: Lainnya

en: Log in
id: Masuk

en: About
id: Tentang

en: Domains
id: Domain
