Multi region (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Weight
pt: Peso

en: Label
pt: Rótulo

en: Region
pt: Região

en: Default language
pt: Idioma padrão

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Regions
pt: Regiões

en: Default Language
pt: Idioma Padrão

en: content @type: deleted @label.
pt: conteúdo @type: @label apagado.
