Multi region (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Weight
cs: Váha

en: Label
cs: Popisek

en: Default language
cs: Výchozí jazyk

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Regions
cs: Regiony

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
