Multi region (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: Label
lt: Etiketė

en: Region
lt: Sritis

en: Default language
lt: Numatytoji kalba

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Regions
lt: Regionai
