Multi region (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Enabled
pl: Włączone

en: Weight
pl: Waga

en: Label
pl: Etykieta

en: Default language
pl: Domyślny język

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Regions
pl: Regiony
