MultiRender mode formatter collection (2.0.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: select
fr: sélectionner

en: Content
fr: Contenu

en: File
fr: Fichier

en: Field
fr: Champ

en: Link image to
fr: Lier l'image à

en: Linked to content
fr: Lié au contenu

en: Linked to file
fr: Lié au fichier

en: Nothing
fr: Rien

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type @entity_id. Aborting rendering.
fr: Rendu récursif détecté lors du rendu de l'entité @entity_type @entity_id. Abandon du rendu.

en: Recursive rendering detected when rendering entity %entity_type: %entity_id, using the %field_name field on the %bundle_name bundle. Aborting rendering.
fr: Rendu récursif détecté lors du rendu de l'entité %entity_type: %entity_id, en utilisant le champ %field_name sur le paquet %bundle_name. Abandon du rendu.
