MultiRender mode formatter collection (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: select
el: επιλογή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: File
el: Αρχείο

en: Field
el: Πεδίο

en: Link image to
el: Σύνδεσμος εικόνας στο

en: Linked to content
el: Σύνδεσμος στο περιεχόμενο

en: Linked to file
el: Σύνδεσμος στο αρχείο

en: Nothing
el: Τίποτα

en: Recursive rendering detected when rendering entity %entity_type: %entity_id, using the %field_name field on the %bundle_name bundle. Aborting rendering.
el: Ανιχνεύθηκε εμφολευμένο rendering κατά την εμφάνιση της οντότητας %entity_type:%entity_id, χρησιμοποιώντας το πεδίο %field_name της υποοντότητας %bundle_name. Ακύρωση rendering.
