MultiRender mode formatter collection (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: select
eu: hautatu

en: Content
eu: Edukia

en: File
eu: Fitxategi

en: Field
eu: Eremua

en: Linked to content
eu: Edukira estekatua

en: Linked to file
eu: fitxategira estekatua

en: Nothing
eu: Ezer
