MultiRender mode formatter collection (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: select
sv: välj

en: Content
sv: Innehåll

en: File
sv: Fil

en: Field
sv: Fält

en: Link image to
sv: Länka bild till

en: Linked to content
sv: Länkat till innehåll

en: Linked to file
sv: Länkat till fil

en: Nothing
sv: Inget
