Multi Site Configuration (8.x-1.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Email address
af: E-posadres

en: Site name
af: Webwerf se naam

en: Default front page
af: Verstek voorblad

en: Slogan
af: Slagspreuk

en: Default 403 (access denied) page
af: Verstek 403 (toegang geweier) bladsy

en: Default 404 (not found) page
af: Verstek 404 (nie gevind) bladsy
