Multi Site Configuration (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Site name
el: Όνομα ιστοτόπου

en: Default front page
el: Προεπιλεγμένη αρχική σελίδα

en: Slogan
el: Σύνθημα

en: About
el: Περί

en: Default 403 (access denied) page
el: Προεπιλεγμένη σελίδα 403 (δεν επιτρέπεται η πρόσβαση)

en: Default 404 (not found) page
el: Προεπιλεγμένη σελίδα 404 (δε βρέθηκε)

en: The <em>From</em> address in automated emails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this email being flagged as spam.)
el: Η διεύθυνση <em>Αποστολέα</em> σε αυτόματα emails που στέλνονται κατά τη διάρκεια της εγγραφής, αίτησης νέου κωδικού και άλλων ειδοποιήσεων. (Χρησιμοποιήστε μια διεύθυνση που καταλήγει στο domain του ιστοτόπου σας προς αποφυγή σήμανσης των e-mail ως spam.)

en: How this is used depends on your site's theme.
el: Το πώς αυτό χρησιμοποιείται, εξαρτάται από τη θεματική παραλλαγή του ιστοτόπου.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
el: Η σελίδα αυτή εμφανίζεται όταν δεν επιτρέπεται η πρόσβαση του συγκεκριμένου χρήστη στο έγγραφο που ζητήθηκε. Αφήστε το κενό για να προβληθεί μία γενική σελίδα "Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση".

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
el: Η σελίδα αυτή εμφανίζεται όταν κανένα άλλο περιεχόμενο δεν ταιριάζει με το έγγραφο που ζητήθηκε. Αφήστε το κενό για να προβληθεί μία γενική σελίδα "η σελίδα δεν βρέθηκε".

en: Optionally, specify a relative URL to display as the front page. Leave blank to display the default front page.
el: Προαιρετικά, ορίστε μια σχετική διεύθυνση URL για να εμφανιστεί ως αρχική σελίδα. Αφήστε το κενό για να εμφανιστεί η προεπιλεγμένη αρχική σελίδα.
