Multi Site Configuration (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Email address
is: Teldupostbústaður

en: Site name
is: Navn á heimasíðu

en: Default front page
is: Standard forsíða

en: About
is: Um

en: Default 403 (access denied) page
is: Standard 403 síða (atgongd noktað)

en: Default 404 (not found) page
is: Standard 404 síða (ikki funnin)
