Multi Site Configuration (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Site name
gl: Nome do sitio

en: Default front page
gl: Páxina principal predeterminada

en: Slogan
gl: Eslogan

en: About
gl: Información

en: Default 403 (access denied) page
gl: Páxina 403 (acceso denegado) predefinida

en: Default 404 (not found) page
gl: Páxina predeterminada 404 (non se atopa)

en: How this is used depends on your site's theme.
gl: Como se usa iso depende do tema do seu sitio.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
gl: Esta páxina móstrase cando o documento solicitado non é acesible polo o usuario actual. Deixeo en branco para mostrar unha páxina xenérica de "acceso denegado".

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
gl: Esta páxina móstrase cando ningún contido corresponde co documento solicitado. Deixeo en branco para mostrar unha páxina xenérica de "páxina non atopada".
