Multi Site Configuration (8.x-1.1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Email address
kk: Email адресі

en: Site name
kk: Сайт атауы

en: Default front page
kk: Әдепкі бірінші парақ

en: Slogan
kk: Ұран

en: Default 403 (access denied) page
kk: Әдепкі 403 қателік парағы

en: Default 404 (not found) page
kk: Әдепкі 404 (табылмады) қате парағы

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
kk: Егер қолданушы сұраған құжат тыйым салынған болса, онда оған осы парақ көрсетіледі. Егер сенімсіз болсаңыз бос қалдырыңыз.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
kk: Егер қолданушы сұраған құжат жоқ болса, онда оған осы парақ көрсетіледі. Егер сенімсіз болсаңыз бос қалдырыңыз.
