Multi Site Configuration (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Site name
km: ឈ្មោះតំបន់បណ្ដាញ

en: Default front page
km: ទំព័រ​មុខ​លំនាំដើម

en: Slogan
km: ពាក្យ​ស្លោក

en: About
km: អំពី

en: Default 403 (access denied) page
km: ទំព័រ 403 លំនាំដើម (ការ​ចូល​ដំណើរការ​ត្រូវ​បាន​បដិសេធ)

en: Default 404 (not found) page
km: ទំព័រ 404 លំនាំដើម (រកមិនឃើញ)

en: How this is used depends on your site's theme.
km: វិធី​ត្រូវ​ប្រើ​វា​គឺ​អាស្រ័យ​ទៅ​លើ​ស្បែក​របស់​តំបន់​បណ្តាញ​អ្នក​ ។

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
km: ទំព័រ​នេះ​ត្រូវ​បាន​បង្ហាញ នៅ​ពេល​ដែល​ឯកសារ​ដែល​ស្នើ​សុំ​ត្រូវ​បាន​បដិសេធ​ចំពោះ​អ្នក​ប្រើ​បច្ចុប្បន្ន ។ ទុក ចន្លោះ​ ដើម្បី​បង្ហាញ​ទំព័រ​  "បដិសេធ​ការ​ចូល​ដំណើរ​ការ​" ទូទៅ ។

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
km: ទំព័រ​នេះ​ត្រូវ​បាន​បង្ហាញ នៅ​ពេល​ដែល​គ្មាន​ឯកសារ​ផ្សេង​ទៀត​ផ្គូផ្គង​ជា​មួយ​ឯកសារ​ដែល​បាន​ស្នើ​សុំ ។ ទុក​ ចន្លោះ ដើម្បី​បង្ហាញ​ទំព័រ​  "រក​មិន​ឃើញ​ទំព័រ​" ​ទូទៅ ។
