Multi Site Configuration (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Site name
ku: ناونیشانی ماڵپەڕ

en: Default front page
ku: لاپەڕەی سەرەتای بنەڕەت

en: Slogan
ku: دروشم

en: About
ku: دەربارە

en: Default 403 (access denied) page
ku: پەڕەی بنەڕەتی 403 (پیشاندان قەدەغەیە).

en: Default 404 (not found) page
ku: پەڕەی بنەڕەتی 404 (پەڕەی داواکراو نەدۆزرایەوە).

en: How this is used depends on your site's theme.
ku: چۆنییەتی بەکارهێنانی ئەمە پشتدەبەستێت بە ڕووکاری ماڵپەڕەکەت.
