Multi Site Configuration (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Email address
ro: Adresă email

en: Site name
ro: Numele sitului

en: Default front page
ro: Pagina de start prestabilită

en: About
ro: Despre

en: Default 403 (access denied) page
ro: Pagina implicită de eroare 403 (acces interzis)

en: Default 404 (not found) page
ro: Pagina implicită de eroare 404 (nu am gasit pagina)

en: The <em>From</em> address in automated emails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this email being flagged as spam.)
ro: <em>Adresa expeditorului</em> din email-urile trimise automat la înregistrare, la cererile de resetare a parolei, precum și în cazul altor notificări. (Folosiți o adresă ce se termină în domeniul sitului dumneavoastră pentru a preveni marcarea acestui email ca spam.)

en: How this is used depends on your site's theme.
ro: Folosirea acestei informații depinde de tema sitului dumneavoastră.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
ro: Această pagină este afișată când documentul cerut este restricționat pentru utilizatorul curent. Lăsați necompletat pentru a afișa o pagină generică "acces interzis".

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
ro: Această pagină este afișată atunci când nu există conținut care poate satisface cererea. Lăsați necompletat pentru a afișa o pagină generică "nu s-a putut găsi".

en: Optionally, specify a relative URL to display as the front page. Leave blank to display the default front page.
ro: Opțional, specificați un URL relativ de afișat ca pagina principală. Lăsați câmpul gol pentru afișarea paginii principale implicite.
