Multi Site Configuration (8.x-1.2) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Site name
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མིང

en: Default front page
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་འདུན་ངོས

en: Slogan
bo: འབོད་ཚིག

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Default 403 (access denied) page
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་403༼བཀག་ཚར་བའི་༽དྲ་ངོས།

en: Default 404 (not found) page
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་404༼མ་རྙེད་པའི་༽དྲ་ངོས་

en: How this is used depends on your site's theme.
bo: འདི་ནི་ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་བརྗོད་གཞི་ལ་བརྟེན་ནས་སྤྱོད་རྒྱུ་ཡིན།

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
bo: རེ་ཞུ་བྱས་པའི་ཡིག་ཆ་དེ་མིག་སྔའི་སྤྱོད་མཁན་ལ་བཀག་འགོག་བྱས་པའི་སྐབས་དྲ་ངོས་འདི་མངོན་པ། སྟོང་པར་བསྐྱུར་ན་སྤྱི་སྤྱོད་ཀྱི་བེད་སྤྱོད་མི་ཆོག་པའི་དྲ་ངོས་དེ་མངོན་པ།

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
bo: རེ་ཞུ་བྱས་པའི་ཡིག་ཆ་དེ་ནང་དོན་གཞན་པ་གང་ལ་ཡང་མི་མཐུན་པའི་སྐབས་དྲ་ངོས་འདི་མངོན་ངེས། སྟོང་པར་བསྐྱུར་ན་སྤྱི་སྤྱོད་ཀྱི་དྲ་ངོས་མ་རྙེད་པའི་ངོས་དེ་མངོན་རྒྱུ་ཡིན།
