Multi Site Configuration (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Site name
ca: Nom del lloc

en: Default front page
ca: Portada predeterminada

en: Slogan
ca: Eslògan

en: About
ca: Detalls

en: Default 403 (access denied) page
ca: Pàgina predeterminada per a 403 (accés denegat)

en: Default 404 (not found) page
ca: Pàgina predeterminada per a 404 (no trobat)

en: The <em>From</em> address in automated emails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this email being flagged as spam.)
ca: L'adreça del <em>De</em> pels correus electrònics automàtics que s'envien durant el registre i la petició de nova contrasenya, i d'altres notificacions. (Utilitzeu una adreça que acabi igual que el domini del vostre lloc per ajudar a prevenir que aquest correu es marqui com a correu brossa.)

en: How this is used depends on your site's theme.
ca: Com es fa servir això depèn del vostre tema del lloc.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
ca: Aquesta pàgina es mostra quan el document demanat és denegat a l'usuari actual. Deixeu-ho en blanc per a mostrar una pàgina genèrica d'"accés denegat".

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
ca: Aquesta pàgina es mostra quan no hi ha cap contingut que coincideixi amb el document demanat. Deixeu-ho en blanc per a mostrar una pàgina genèrica de "pàgina no trobada".

en: Optionally, specify a relative URL to display as the front page. Leave blank to display the default front page.
ca: Especifiqueu de forma opcional una URL relativa que es mostrarà com a portada. Deixeu-lo en blanc per a mostrar la portada predeterminada.
