Multi Site Configuration (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Default front page
lv: Noklusējuma sākumlapa

en: Slogan
lv: Devīze

en: About
lv: Par

en: Default 403 (access denied) page
lv: Noklusējuma 403 (piekļuve liegta) lapa

en: Default 404 (not found) page
lv: Noklusējuma 404 (nav atrasta) lapa
