Multi Site Configuration (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Site name
pl: Nazwa witryny

en: Default front page
pl: Domyślna strona główna

en: About
pl: O stronie

en: Default 403 (access denied) page
pl: Domyślna strona błędu 403 (odmowa dostępu)

en: Default 404 (not found) page
pl: Domyślna strona błędu 404 (nie znaleziono strony)

en: The <em>From</em> address in automated emails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this email being flagged as spam.)
pl: Adres <em>Od</em> w powiadomieniach automatycznych wysyłanych podczas rejestracji, odzyskiwania hasła i innych przypadkach. (Należy wykorzystać adres zawierający nazwę domeny tej witryny aby uniknąć oflagowania przesyłek jako spam.)

en: How this is used depends on your site's theme.
pl: To czy i jak hasło jest pokazywane zależy od wyboru i konfiguracji skórki.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
pl: Strona jaka będzie wyświetlona jeśli żądany adres zawiera stronę, do której użytkownik nie posiada dostępu. Pozostaw pustą aby pokazać domyślny komunikat "brak uprawnień".

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
pl: Strona jaka będzie wyświetlona jeśli adres nie zostanie odnaleziony. Pozostaw pustą aby pokazać domyślny komunikat "nie odnaleziono strony".

en: Optionally, specify a relative URL to display as the front page. Leave blank to display the default front page.
pl: Podaj opcjonalny, względny adres URL, który zostanie użyty jako adres strony głównej. Zostaw pusty, aby wyświetlić domyślną stronę główną.
