Multi Site Configuration (8.x-1.2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Site name
sq: Emri i sajtit

en: Default front page
sq: Faqja e prezgjedhur e hyrjes

en: Slogan
sq: Sllogan

en: About
sq: Informacione

en: Default 403 (access denied) page
sq: Faqja e prezgjedhur për 403 (ndalohet hyrja)

en: Default 404 (not found) page
sq: Faqja e prezgjedhur për gabimin 404 (nuk u gjet)
