Multi Site Configuration (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Site name
uk: Назва сайту

en: Default front page
uk: Головна сторінка

en: Slogan
uk: Гасло

en: About
uk: Про модуль

en: Default 403 (access denied) page
uk: Стандартна сторінка 403 (заборона доступу)

en: Default 404 (not found) page
uk: Стандартна сторінка 404 (не знайдено)

en: domain
uk: домен

en: The <em>From</em> address in automated emails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this email being flagged as spam.)
uk: Адреса для поля <em>Від</em> в автоматичних електронних листах, що надсилаються під час реєстрації або запитів нового паролю, чи інших сповіщеннях. (Аби запобігти позначенню листів як спам, слід використовувати адресу, що закінчується доменним іменем вашого сайту.)

en: How this is used depends on your site's theme.
uk: Короткий вислів, що характеризує ваш сайт.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
uk: Ця сторінка відображується, коли запитуваний документ є забороненим для поточного користувача. Щоб відображати стандартну сторінку "немає доступу", залиште поле порожнім.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
uk: Ця сторінка відображується, коли не знайдено жодного матеріалу не відповідає запитуваному документу. Щоб відображати стандартну сторінку "сторінку не знайдено", залиште поле порожнім.

en: Optionally, specify a relative URL to display as the front page. Leave blank to display the default front page.
uk: За потреби вкажіть відносну URL-адресу для відображення у якості головної сторінки. Залиште порожнім для базової головної сторінки.
