Multi Site Configuration (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Site name
az: Sayt adı

en: Default front page
az: Defolt əsas səhifə

en: Slogan
az: Sloqanı

en: About
az: Haqqında

en: Default 403 (access denied) page
az: Defolt 403 (giriş rədd edildi) səhifə

en: Default 404 (not found) page
az: Defolt 404 (tapılmadı) səhifə

en: The <em>From</em> address in automated emails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this email being flagged as spam.)
az: Qeydiyyat və yeni parol sorğuları və digər bildirişlər zamanı göndərilən avtomatlaşdırılmış e-poçtlarda <em>Kimdən</em> ünvanı. (Bu e-poçtun spam kimi qeyd olunmasının qarşısını almaq üçün saytınızın domenində bitən ünvandan istifadə edin.)
