Multi Site Configuration (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Email address
be: Email адрас

en: Site name
be: Назоў сайту

en: Default front page
be: Прадвызначаная першая старонка

en: Slogan
be: Слёган

en: About
be: Аб

en: Default 403 (access denied) page
be: Старонка 403 па змоўчанні (дасяг забаронены)

en: Default 404 (not found) page
be: Дапомная старонка 404 (дакумэнт ня знойдзены)

en: How this is used depends on your site's theme.
be: Як гэта выкарыстоўваць, залежыць ад тэмы вашага сайта.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
be: Гэта старонка адлюстроўваецца тады, калі доступ да запытанага дакумента забаронены дадзенаму карыстальніку. Пакіньце старонку пустой, каб адлюстроўвалася стандартная старонка "дасяг забаронены".

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
be: Гэта старонка адлюстроўваецца тады, калі ніякае іншае змесціва не адпавядае запытанаму дакументу. Каб адлюстраваць агульную старонку "Старонка не знойдзена", пакіньце яе пустой.
