Multi Site Configuration (8.x-1.2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Site name
bg: Име на сайта

en: Default front page
bg: Начална страница по подразбиране

en: Slogan
bg: Мото

en: Default 403 (access denied) page
bg: Страница 403 (достъп отказан) по подразбиране

en: Default 404 (not found) page
bg: Страница 404 (не е открит) по подразбиране

en: How this is used depends on your site's theme.
bg: Как се ползва, зависи от темата на сайта.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
bg: Тази страница се показва, когато заявеното съдържание не е разрешено за достъп от потребителя. Остави празно, за да използваш вградената  "access denied" страница.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
bg: Тази страница се показва, когато заявеното съдържание не е намерено. Остави празно, за да ползваш вградената  "page not found" страница.
