Multi Site Configuration (8.x-1.2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Site name
eo: Reteja nomo

en: Default front page
eo: Defaŭlta ĉefpaĝo

en: Slogan
eo: Slogano

en: Default 403 (access denied) page
eo: Defaŭlta 403 (aliro malpermesita) paĝo

en: Default 404 (not found) page
eo: Defaŭlta 404 (ne trovita) paĝo
