Multi Site Configuration (8.x-1.2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Site name
eu: Gunearen izena

en: Default front page
eu: Lehenego orri lehenetsia

en: Slogan
eu: Leloa

en: About
eu: (r)i buruz

en: Default 403 (access denied) page
eu: 403 orri lehenetsia (sarbide ukatua)

en: Default 404 (not found) page
eu: 403 orri lehenetsia  (ez da aurkitu)
