Multi Site Configuration (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Site name
fi: Sivuston nimi

en: Default front page
fi: Oletusetusivu

en: Slogan
fi: Iskulause

en: About
fi: Tietoja

en: Default 403 (access denied) page
fi: 403 (pääsy kielletty) -sivu

en: Default 404 (not found) page
fi: 404 (ei löydy) -sivu

en: The <em>From</em> address in automated emails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this email being flagged as spam.)
fi: <em>Lähettäjä</em>-osoite automatisoiduissa sähköposteissa jotka lähetetään rekisteröinnin, salasanan palautuksien ja muussa yhteydessä. (Käytä osoitetta joka päättyy sivustosi verkkotunnukseen jotta sähköpostisi ei merkitä roskapostiksi.)

en: How this is used depends on your site's theme.
fi: Tämän käyttö riippuu sivustosi teemasta.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
fi: Tämä sivu näytetään, kun käyttäjällä ei ole oikeuksia tarkastella pyydettyä sivua. Jätä tyhjäksi käyttääksesi oletus-virhesivua.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
fi: Tämä sivu näytetään, kun pyydettyä sivua ei löydy. Jätä tyhjäksi käyttääksesi oletus-virhesivua.

en: Optionally, specify a relative URL to display as the front page. Leave blank to display the default front page.
fi: Vaihtoehtoisesti tarjoa suhteellinen URL näytettäväksi sivuston etusivuna. Jätä tyhjäksi käyttääksesi oletus-etusivua.
