Multi Site Configuration (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Site name
nl: Naam van de website

en: Default front page
nl: Standaardvoorpagina

en: About
nl: Over

en: Default 403 (access denied) page
nl: Standaard 403-pagina (verboden toegang)

en: Default 404 (not found) page
nl: Standaard 404-pagina (niet gevonden)

en: domain
nl: domein

en: The <em>From</em> address in automated emails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this email being flagged as spam.)
nl: Het <em>afzender</em>adres in automatisch verzonden e-mails  tijdens registratie, verzoeken om een nieuw wachtwoord en andere meldingen. (Gebruik een adres dat eindigt met het domein van de site om te voorkomen dat deze e-mail als spam wordt aangemerkt.)

en: How this is used depends on your site's theme.
nl: Hoe deze gebruikt wordt hangt van het thema van de site af.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
nl: Deze pagina wordt getoond wanneer het opgevraagde document niet toegankelijk is voor de huidige gebruiker. Laat dit leeg om de algemene pagina 'geen toegang' te tonen.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
nl: Deze pagina wordt getoond wanneer geen andere inhoud overeenkomt met de opgevraagde pagina. Laat dit leeg om de algemene pagina 'pagina niet gevonden' te tonen.

en: Optionally, specify a relative URL to display as the front page. Leave blank to display the default front page.
nl: Gebruik een relatieve URL om de voorpagina in te stellen. Laat dit veld leeg om de standaardvoorpagina weer te geven.
