Multi Site Configuration (8.x-1.2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Email address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Site name
te: సైటు పేరు

en: Slogan
te: నినాదం

en: About
te: గురించి

en: How this is used depends on your site's theme.
te: దీన్ని ఎలా ఉపయోగిస్తారనేది మీ సైటు అలంకారంపై ఆధారపడివుంటుంది.
