Multilevel Tabs (1.0.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Other
ca: Altres

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: About
ca: Detalls

en: (active tab)
ca: (pestanya activa)

en: Shown tabs
ca: Pestanyes que es mostren

en: Select tabs being shown in the block
ca: Seleccioneu les pestanyes que es mostraran al bloc
