Multilevel Tabs (1.0.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Other
el: Άλλο

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: About
el: Περί

en: (active tab)
el: (ενεργή καρτέλα)

en: Shown tabs
el: Εμφανείς Καρτέλες

en: Select tabs being shown in the block
el: Επιλέξτε καρτέλες που εμφανίζονται στο μπλοκ
