Drupal 8 multilingual demo (8.x-1.6) - en to gl translation catalogue (56 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Body
gl: Corpo

en: Content
gl: Contido

en: Currency
gl: Divisa

en: On
gl: Activo

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Help
gl: Axuda

en: Picture
gl: Imaxe

en: Add content
gl: Agregar contido

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Sticky at top of lists
gl: Pegañoso no comezo das listas

en: Authored by
gl: Creado por

en: Price
gl: Prezo

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Users
gl: Usuarios

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
gl: @site está en mantemento nestes intres. Pronto estaremos de volta. Grazas pola súa paciencia.

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Full
gl: Completo

en: Authored on
gl: Creado en

en: English
gl: Inglés

en: French
gl: Francés

en: Spanish
gl: Español

en: Product
gl: Produto

en: Changed
gl: Cambiado

en: Products
gl: Produtos

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Anonymous user
gl: Usuario anónimo

en: Apply
gl: Aplicar

en: Language switcher
gl: Selector de idioma

en: Subtitle
gl: Subtítulo

en: Authenticated user
gl: Usuario autenticado

en: Administrator
gl: Administrador

en: Hungarian
gl: Húngaro

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Not applicable
gl: Non aplicable

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Personal contact form
gl: Formulario de contacto persoal

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".

en: Not specified
gl: Non especificado

en: Full HTML
gl: HTML completo

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: The username of the content author.
gl: O nome de usuario do autor do contido.

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración

en: Large (480×480)
gl: Grande (480x480)

en: Medium (220×220)
gl: Medio (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
gl: Miniatura (100x100)

en: Basic HTML
gl: HTML básico
