Drupal 8 multilingual demo (8.x-1.6) - en to he translation catalogue (58 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Body
he: תוכן

en: Content
he: תוכן

en: On
he: פעיל

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Help
he: עזרה

en: Picture
he: תמונה

en: Add content
he: יצירת תוכן

en: Page title
he: כותרת דף

en: Off
he: כבוי

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Sticky at top of lists
he: דביק בראש רשימות

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Price
he: מחיר

en: Desc
he: יורד

en: User login
he: כניסה

en: Users
he: חברי האתר

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
he: @site אינו זמין כרגע עקב תחזוקה. אנו מקווים להפעיל את האתר מחדש במהרה. תודה על הסבלנות.

en: Tools
he: כלים

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Full
he: מלא

en: Authored on
he: בתאריך

en: English
he: אנגלית

en: French
he: צרפתית

en: Spanish
he: ספרדית

en: Product
he: מוצר

en: Changed
he: השתנה

en: Products
he: מוצרים

en: Tabs
he: לשוניות

en: Anonymous user
he: משתמש אנונימי

en: Apply
he: החל

en: Language switcher
he: מחליף שפות

en: Subtitle
he: כותרת משנה

en: Authenticated user
he: משתמש מאומת

en: Administrator
he: מנהל

en: Hungarian
he: הונגרית

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Not applicable
he: לא ישים

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Publishing status
he: מפורסם

en: Personal contact form
he: טופס קשר אישי

en: Powered by Drupal
he: מונע באמצעות דרופל

en: Your virtual face or picture.
he: אוואטר או תמונה

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: All content
he: כל התכנים

en: Main page content
he: תוכן

en: Basic page
he: עמוד פשוט

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
he: אפשר להשתמש ב<em>עמוד בסיסי</em> עבור תוכן סטטי, למשל עמוד ה'אודות' .

en: Footer menu
he: תפריט בתחתית הדף

en: Asc
he: סדר עולה

en: Not specified
he: לא מוגדר

en: Master
he: מאסטר

en: Default comments
he: תגובות ברירת המחדל

en: The username of the content author.
he: שם המשתמש של יוצר/ת התוכן.

en: Basic block
he: בלוק בסיסי
