Drupal 8 multilingual demo (8.x-1.7) - en to sr translation catalogue (36 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Body
sr: Главни текст

en: Content
sr: Садржај

en: Search
sr: Претрага

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Price
sr: Цена

en: User login
sr: Пријављивање корисника

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sr: @site је тренутно на одржавању. Ускоро би требало да буде враћен у функцију. Хвала на стрпљењу.

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: English
sr: енглески

en: French
sr: француски

en: Spanish
sr: шпански

en: Changed
sr: Промењен

en: Anonymous user
sr: Непознати корисник

en: Authenticated user
sr: Регистровани корисник

en: Administrator
sr: Администратор

en: Hungarian
sr: мађарски

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Your virtual face or picture.
sr: Ваше витуелно лице или фотографија.

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: All content
sr: Сав садржај

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Basic page
sr: Основна страна

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sr: Користи <em>основне странице</em> за статичне садржаје, као што је страница 'О нама'.

en: Full HTML
sr: Комплетан HTML

en: Site branding
sr: Лого

en: Default comments
sr: Подразумевани коментари

en: Allows commenting on content
sr: Омогућава коментарисање садржаја

en: User account menu
sr: Мени корисничког налога

en: Basic block
sr: Основни блок

en: Basic HTML
sr: Основни HTML

en: Restricted HTML
sr: Ограничени ХТМЛ
