Drupal 8 multilingual demo (8.x-1.9) - en to mr translation catalogue (26 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Body
mr: मुख्य

en: Content
mr: साहित्य

en: Currency
mr: चलन

en: On
mr: वर

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Help
mr: मदत

en: Picture
mr: चित्र

en: Add content
mr: लिखाण समाविष्ट करा

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Off
mr: बंद

en: Authored by
mr: लेखक

en: Price
mr: किंमत

en: User login
mr: सदस्य आगमन

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
mr: @site सध्या दुरुस्तीसाठी बंद आहे. आम्ही लवकरच परत येऊ. आपल्या संयमासाठी(patience) धन्यवाद.

en: Tools
mr: साधने

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.

en: English
mr: इंग्लीश

en: French
mr: फ्रेंच

en: Spanish
mr: स्पॅनिश

en: Hungarian
mr: हंगेरियन

en: Personal contact form
mr: खाजगी संपर्क अर्ज

en: Powered by Drupal
mr: 'द्रुपल'मध्ये बनवलेली साईट

en: Basic page
mr: साधे पान
