Drupal 8 multilingual demo (8.x-2.3) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Home
ps: کور

en: Body
ps: تنه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Search
ps: لټون

en: Help
ps: مرسته

en: Picture
ps: انځور

en: Add content
ps: منځپانګه زیاتول

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: User login
ps: غړي کارن نوم

en: Users
ps: غړي

en: Tools
ps: توكي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: English
ps: انګرېزي

en: French
ps: فرانسوی

en: Spanish
ps: هسپانوی

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: All content
ps: ټولې منځپانګې
