Drupal 8 multilingual demo (8.x-2.6) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Body
mg: Votoatiny

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Search
mg: Karoka

en: Help
mg: Fanampiana

en: Add content
mg: Famoronana lahatsoratra

en: English
mg: Anglisy
